pasta.jpg



Hot on the heels of yesterday's Olive Garden blogging, check out this pasta deal in the UN's in-house cafeteria. At 37 cents an ounce, you could get over two pounds of pasta for the price of an Olive Garden never ending pasta bowl. Impressive.

We want to hear what you think about this article. Submit a letter to the editor or write to letters@theatlantic.com.